Whale Done! Czego menedżer może nauczyć się od trenera orek

Kenneth BlanchardThad Lacinak Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
Onepress
biznes, finanse

2081

Książka stanowi kompendium wiedzy dla osoby, która interesuje się zarządzaniem. Nie jest to naukowy poradnik, ale poradnik dla każdego, napisany w łatwej i przystępnej formie. Dodatkowo uważam, że książkę powinien przeczytać każdy ponieważ informacje zawarte w książce wpływają na poprawę komunikacji w pracy (przełożony - pracownik; dyrektor-naczelni) czy w domu (relacje...

Każda książka firmowana nazwiskiem Blancharda gwarantuje nam to, że po zakończeniu lektury wyjdziemy z tej przygody z garścią dobrych rad. Książka jest niezbędnym kompendium wiedzy dla każdej osoby która ma styczność z zarządzaniem. Nie jest to typowy naukowy poradnik dzięki temu, w łatwej i przystępnej formie możemy otrzymać rady przydatne do biznesowego wykorzystania.

• Kindle
  • Psychologia w biznesie, negocjacje, szkolenia
  • 2016
  • Kupić_e-book