Aktor i jego czasy

Okładka książki Aktor i jego czasy
John Gielgud Wydawnictwo: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
An actor and his time by John Gielgud, John Powell and John Miller
Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
1987-01-01
1987-01-01
Michał Ronikier
john gielgud teatr wielka brytania biografia aktor

Biografia wybitnego i, jak widać po liczbie głosów, niedocanianego w Polsce aktora Johna Gielguda. Bardzo mi się podobała. Gielgud przedstawia swoje życie w sposób ciekawy i zabawny, bez gwiazdorkskiego "zadęcia".

Dodaj cytat z książki Aktor i jego czasy