Przedwojenny Żoliborz. Nieznane fotografie

Okładka książki Przedwojenny Żoliborz. Nieznane fotografie
Tomasz Pawłowski (varsavianista) Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Seria: Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM] albumy
albumy
Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM]
Wydawnictwo RM
2012-01-01
2012-01-01
Warszawa Żoliborz

Patronaty LC

Okładka książki Żoliborz. Przewodnik Historyczny Tomasz Pawłowski (varsavianista), Jarosław Zieliński
Ocena 7,5
Żoliborz. Prze... Tomasz Pawłowski (v...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki Przedwojenny Żoliborz. Nieznane fotografie