Kindred

Okładka książki Kindred J.A. Redmerski
Okładka książki Kindred
J.A. Redmerski Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Darkwoods Trilogy (tom 2) fantasy, science fiction
The Darkwoods Trilogy (tom 2)
Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
2012-07-20
2012-07-20

"To love someone so deeply means also that it will hurt a thousand times more when he disappoints or leaves you."

Kontynuacja The Darkwoods Trilogy, utrzymana jest na bardzo podobnym poziomie co poprzedniczka, a nawet troszke lepsza. Nie wiem co w tym jest, ale Redmerski mnie ożywiła. Wyrwała z książkowego letargu, gdzie czytałam z zainteresowaniem, ale tak jakby na automacie. Teraz czytając nie mogę wysiedzieć, ciągle się wiercę i chciałabym móc czytac szybciej, żeby dowiedzieć się co będzie dalej już, teraz, NATYCHMIAST! Jakąkolwiek przerwę która musiałam zrobić - tak czy siak moje myśli wędrowały do hirtorii Adrii i Izaaca. Rozbudziła mnie tak, że znalazłam chyba 15 książek, które chciałabym przeczytać już w tej chwili - coś jak nagły przypływ manii książkowej. Nie wiem czy to tylko chwilowe i tylko za sprawą Redmerski, ale kiedy skończę trzeci tom, będzie już wszystko jasne. "Kindred" nadal ma w sobie elementy podobne do "Zmierzchu" i szczerze - nic na to nie poradzimy - do niektórych sytuacji musi dojść w przypadku par mieszanych rasowo. Chodzi jednak o to w jaki sposób zostanie to napisane i Redmerski zrobiła to bardzo dojrzale i moim zdaniem duuuuzo lepiej niż wypadło to w przypadku S. Meyer. Redmerski do tego potrafi bardzo fajnie manipulować faktami i elementy "niewoadome" wykorzystuje na 100%, tworząc naprawdę ciekawą i zaskakującą fabułę. Szczerze zachęcam do przeczytania - ja już wiem jak mój Sylwester będzie wyglądał i bardzo się z tego cieszę.

• A - Czekam na polskie wydanie!
  • Liczę na polskie wydanie
  • Po angielsku