100 lat mody

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Tak zmieniała się moda

4 Link do recenzji

Książkę tą czytało mi się doskonale, wiedza tu zawarta nie jest może odkrywcza dla kogoś zainteresowana tematem ale miło było sobie pewne rzeczy przypomnieć czy uporządkować. Strona ikonograficzna jest bez zarzutu, zdjęcia są doskonale dobrane. Polecam gorąco.

Modną być!
Donna Karan, Marc Jacobs, Oscar de la Renta czy Ralph Lauren – to tylko kilka z gorących nazwisk, które zna chyba każdy, nawet jeśli jego zainteresowania dalekie są od śledzenia najnowszych krojów, kolorów czy uczestniczenia w pokazach. Ci światowej sławy designerzy już od lat obecni są na rynku, a ubrania czy dodatki sygnowane ich nazwiskami znajdziemy w...

Całkiem ciekawa pozycja, która chociaż nie posiada wiele treści to niesie ze sobą wiele wrażeń, dużą dawkę historii oraz ogromną dawkę doznań wizualnych. Jej wadą jest jak dla mnie pewnego rodzaju suchość opisów zdjęć, które nie posiadają większego polotu i są czasem wręcz schematycznie nudne. Plus to na pewno zdjęcia, bardzo dobrej jakości oraz pokazujące interesujący...

1973

Sympatyczna książka do powolnego przeglądania i zachwycania się cudownymi kreacjami. Które można podziwiać na zdjęciach.

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra lektura, jednak brakuje mi zakończenia. Powinna się zakończyć jakimś słowem od autorki na temat mody i tego jak zmieniała się przez te sto lat,a nie po prostu zdjęciami ze współczesności. Niemniej jednak nadal świetna książka.

Pięknie wydany i wspaniale ilustrowany album ukazujący najważniejsze aspekty i przemiany mody XX wieku. Mimo że jedynym tekstem są tu właściwie podpisy pod ilustracjami, to i tak można się z nich naprawdę dużo dowiedzieć.

Pięknie wydana i opatrzona ciekawym, wnikliwym komentarzem historia mody XX w. Bardzo dobry wstęp do rozpoczęcia zgłębiania historii mody i zrozumienia, co wpływało na kształtowanie się konfekcji damskich w poszczególnych dekadach poprzedniego stulecia.

Idealna pozycja dla rozpoczynających swoją przygodę z historią mody.

• Chcę w prezencie
  • Moda