Polska niezwykła. 100 pomysłów na weekend!

Okładka książki Polska niezwykła. 100 pomysłów na weekend!
praca zbiorowa Wydawnictwo: Demart Seria: Polska Niezwykła turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Polska Niezwykła
Demart
2011-06-01
2011-06-01
Polska weekend

2082

Na półkach: , , , ,

Nawet nie myślałam, że w tak niewielkich rozmiarów książce, zawierającej przekrój przez wszystkie regiony, znajdę tyle fascynujących ciekawostek i inspiracji do odkrywania wyjątkowych miejsc w naszym niezwykłym kraju! Pozytywne zaskoczenie, zachęta do aktywności na portalu polskaniezwykla.pl i poznawania swojego kraju. Polecam!

Dodaj cytat z książki Polska niezwykła. 100 pomysłów na weekend!