101 dalmatyńczyków

Okładka książki 101 dalmatyńczyków
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.] literatura dziecięca
16 str. 16 min.
1992-01-01
Data 1. wydania:
2021-01-07
16 min.
opowiadanie dziecięce amerykańskie bajki Disneya sto jeden dalmatyńczyków

Okładka książki Kopciuszek Brittany Candau, Walt Disney
Ocena 7,1
Kopciuszek Brittany Candau, Wa...
Okładka książki Mój brat niedźwiedź Walt Disney, Ann Rhiannon
Ocena 6,9
Mój brat niedź... Walt Disney, Ann Rh...

Niezwykle ciepła, wzruszająca historia z dzieciństwa. Nie tylko dla miłośników zwierząt.

Klasyka dzieciństwa

Klasyka dzieciństwa

Przeurocza, ciepła historia.

Przeurocza, ciepła historia.

Czytałam ją jak byłam mała - przeczytałam teraz synkowi. Fajnie było do niej wrócić. Rewelacja! Ilustracje zaczerpnięte z oryginalnej Disneyowskiej bajki.

101 Dalmatiner

101 Dalmatiner

Na półkach: , , , ,

Pierwsza samodzielnie przeczytana :)

Pierwsza samodzielnie przeczytana :)

Najpiękniejsza bajka. Polecam wszystkim dzieciom!

Najpiękniejsza bajka. Polecam wszystkim dzieciom!

WYZWANIE CZYTELNICZE 2015
#50 - Książka, której akcja toczy się podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Magicznego okresu jakim są święta nie zabrakło w popularnej bajce Disneya 101 DALMATYŃCZYKÓW. Wszyscy znają historię o uroczych psach oraz złej Cruelli De Mon. Jednak po filmie przyszła pora na książkę. Myślę, że to bardzo dobre zakończenie Wyzwania Czytelniczego na rok 2015. Zagłębiając się po raz kolejny w tę opowieść, miło było poczuć się znowu jak małe dziecko.

WYZWANIE CZYTELNICZE 2015
#50 - Książka, której akcja toczy się podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Przygody dalmatyńczyków to bajka mojego dzieciństwa. Mimo, że od czasu przeczytania minęło wiele lat, książka ta pozostaje w moim sercu, jest bardzo ciepłym wspomnieniem pięknych chwil tamtego okresu.

Książka, która opowiada o życiu małych szczeniaków rasy dalmatyńczyk. Mi osobiście bardzo się podoba, ponieważ kocham psiaki ! Naprawdę, gorąco polecam miłośnikom czworonogów :3

Dodaj cytat z książki 101 dalmatyńczyków