Naturalne strategie w walce z rakiem. Odżywianie w terapii antynowotworowej

Okładka książki Naturalne strategie w walce z rakiem. Odżywianie w terapii antynowotworowej
Russell L. Blaylock Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Natural Strategies For Cancer Patients
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2012-01-01
2012-01-01
Beata Piecychna
zdrowie choroba nowotworowa rak poradnik

więcej Więcej

Ostatnio przeczytałam kilka książek traktujących o związku diety z chorobami, głównie nowotworowymi, i ta jest najsłabszą z nich. Miałam zamiar przeczytać ją od deski do deski, ale w trakcie lektury zrezygnowałam z tego zamiaru.
Książka jest po prostu słabo napisana. Nie spodziewam się po literaturze popularnonaukowej wartości beletrystycznych, ale w tej książce jest pełno...

• Posiadane
  • Zdrowie, Dieta, Zioła, Uroda
  • Zdrowie i Dieta

Dodaj cytat z książki Naturalne strategie w walce z rakiem. Odżywianie w terapii antynowotworowej