Być dżentelmenem. Savoir-vivre nowoczesnego mężczyzny

poradniki
9788321119113
Katarzyna Ciarcińska
savoir-vivre dżentelmen

Dobry ciekawy poradnik. Kupiłem sobie by,przypomnieć sobie niektóre zasady i odświeżyć wiedzę i co najważniejsze poprawić zachowanie. Wychodzi mi to średnio niestety. Niemniej jednak książka jest dobra i są w niej konkretne porady.Mocno zaawansowana nie jest ale gdybym tylko to co w niej znał na pamięć i stosował,czyniło by to ze mnie dużo lepszego mężczyznę niż...

Książka posiada przydatne rady i kilku nowych rzeczy się dowiedziałem, jednak myślałem, że będzie więcej o samym dżentelmeństwie, a nie tylko o tym co trzeba robić, żeby się porządnie zachowywać.

Tak naprawdę o byciu dżentelmenem tutaj jest niewiele, a szkoda.

Lektura jest dobra, ale jednak spodziewałem się czegoś lepszego i mały niedosyt pozostaje.

Treść: 8
Forma: 8

Dobra książka dla osób które chcą poznać zasady dobrego zachowania na co dzień. Jeśli większość panów przestrzegałby zasady z niej świat byłby milszy :)

Ponadczasowe rady dla każdego pana - warto znać, warto stosować. Polecam!

"Savoir-vivre nowoczesnego mężczyzny" widać bardzo po treści, że jest "nowoczesny". Są tam takie tematy, jak zachowywać się w towarzystwie, jak w pracy, jak na randce. Nie zachwycił mnie specjalnie w samej treści, momentami w sumie nawet mnie bawił, gdy czytałam o tym, iż każdy dżentelmen powinien mieć zapasową rolkę papieru toaletowego, lecz muszę przyznać, patrząc na...

• Savoir-vivre
  • & Mam/posiadam
  • BIZNES
  • Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy
  • Encyklopedie, słowniki, antologie, podręczniki
  • Inne