Wędrówki chłopca z Wadowic. Dookoła świata z Janem Pawłem II

Zielona Sowa
Jan Paweł II
literatura dziecięca
Jan Paweł II

Pięknie napisane i zilustrowane papieskie pielgrzymki po świecie i nie tylko.Dużo ciekawostek.
Świetny pomysł na prezent komunijny.Polecam!

1974

Pięknie i mądrze opowiedziane dzieło apostolstwa św. Jana Pawła II. Wiele dodatkowych informacji, wyjaśnienie trudnych terminów, szata graficzna to niewątpliwe atuty tej publikacji. Najbardziej jednak przyciąga do tej lektury główny bohater. Moi uczniowie z zainteresowaniem słuchali kolejnych opowieści.

Dyskusje

• 2018