Okładka książki Kto to widział? Przewodnik dla dzieci po Łazienkach Królewskich - do uzupełniania, rysowania i kolorowania Agata Dudek, Izabela Koczkodaj, Małgorzata Nowak
Agata DudekIzabela Koczkodaj Wydawnictwo: Dwie Siostry literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dwie Siostry
2011-09-01
2011-09-01
Łazienki Królewskie Polska Warszawa przewodniki

Okładka książki Butelka taty Agata Dudek, Artur Gębka
Butelka taty Agata Dudek, Artur ...
Okładka książki Cześć i czołem. Kluski z rosołem! Agata Dudek, Agnieszka Elbanowska
Cześć i czołem... Agata Dudek, Agnies...
Okładka książki Ziemia Agata Dudek, Małgorzata Nowak, Anna Tyczyńska-Skowrońska
Ziemia Agata Dudek, Małgor...
Okładka książki Woda Agata Dudek, Małgorzata Nowak, Anna Tyczyńska-Skowrońska
Woda Agata Dudek, Małgor...

Rewelacyjny przewodnik po Łazienkach Królewskich dla dzieci. Znajdziemy w nim wiele ciekawostek o życiu, kulturze, modzie itp. w czasach panowania ostatniego króla Polski. Świetnie się sprawdza na spacerze po Łazienkach, ponieważ dzieci mogą w tym przewodniku pisać, rysować, malować, rozwiązywać różne zadania a tym samym współtworzyć ten przewodnik i jednocześnie odkrywać niezwykle miejsca w dawnych włościach króla Stanisława Augusta.

• Obrazkowo
  • Dla dzieci od 4 lat
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • 4. Kupić Dzieciom Koniecznie :-)
  • Dla dzieci
  • BOK