Kominiarz Piekarz

Okładka książki Kominiarz Piekarz
Dominika Czerniak-Chojnacka Wydawnictwo: Dwie Siostry interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
54 str. 54 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Dwie Siostry
2017-09-15
2017-09-15
54 min.

Ciekawy pomysł... Dwóch braci, jeden czarny, drugi biały. Jeden pracuje w dzień, drugi w nocy. Tylko dlaczego obaj bracia w centrum swojego jestestwa mają pracę?! Wydawało mi się, że należy uczyć dzieci, co tak naprawdę jest ważne, ale... co ja tam wiem.

Proste do bólu, ale trzeba było na to wpaść: dwustronna kartonowa książka, "zawodowa" historia dwóch braci, podana w konsekwentnej i oszczędnej - czarno-białej, z czerwonymi elementami - formie graficznej, okraszona prostym, acz ekspresywnym tekstem.
Można ją, dosłownie!, czytać na okrągło. Warto "się pogimnastykować" przy lekturze: skłony i gwałtowne ruchy bardzo pomagają lekturze (sprawdzone!!!)

Dodaj cytat z książki Kominiarz Piekarz

Video