Kup teraz - 12 ofert w cenie od 17.56 zł do 24.11 zł

Kominiarz Piekarz

Dominika Czerniak-Chojnacka Wydawnictwo: Dwie Siostry interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Dwie Siostry
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2017-09-15

Proste do bólu, ale trzeba było na to wpaść: dwustronna kartonowa książka, "zawodowa" historia dwóch braci, podana w konsekwentnej i oszczędnej - czarno-białej, z czerwonymi elementami - formie graficznej, okraszona prostym, acz ekspresywnym tekstem.
Można ją, dosłownie!, czytać na okrągło. Warto "się pogimnastykować" przy lekturze: skłony i gwałtowne ruchy bardzo pomagają...

• 2018
  • Literatura polska