Kram z piosenkami Obrazki śpiewające

piosenki wodewil nuty przedstawienie
teatr
83-221-0471-5
piosenki wodewil nuty przedstawienie

W 1978r. dostałam w mojej pierwszej pracy podwójne zaproszenie na przedstawienie Kram z piosenkami w Teatrze Bagatela w Krakowie. Wybraliśmy się tam z moim bratem. Ubawiliśmy się przednio na tym spektaklu. Dlatego, kiedy w księgarni pojawiła się ta książka kupiłam ją by przypomnieć sobie ów spektakl, poczytać o nim, trochę pośpiewać, bo w książce tej są też zapisy nutowe....

• Poezja
  • Literatura polska