Wizja i głos z komentarzami

Aleister Crowley Wydawnictwo: Lashtal Press ezoteryka, senniki, horoskopy
The Vision & The Voice with Commentary
Lashtal Press
The Vision & The Voice with Commentary
ezoteryka, senniki, horoskopy

Na półkach: , , , , , , , ,

Zazwyczaj nie mam śmiałości pisać recenzji na temat "twórczości" Crowleya, z tego względu, że świat magii nie jest mi jeszcze dobrze znany, dopiero wchodzę w jego arkana. Postanowiłem jednak wyłamać się w przypadku księgi "Liber 418", inaczej znanej też jako "Wizja i głos z komentarzami", aczkolwiek z góry przepraszam nie będę rozwodził się zbytnio na jej przekazie, gdyż...

• Lashtal Press
  • A)*Aleister Crowley
  • Gnosis
  • 01. LAShTAL PRESS
  • RELIGIA I DUCHOWOŚĆ
  • Przeczytane w 2017 roku

Dodaj cytat z książki Wizja i głos z komentarzami