Fotografujemy aparatem Praktica

poradniki
832210264X
Zygmunt Michalski, Andrzej Wrzesiński
fotografia poradnik zdjęcia

Na tle innych pozycji o technice fotografii analogowej(Andrzeja Koteckiego i Henryka Latosa) "Fotografujemy aparatem Praktica" wyróżnia się wszechstronnym podejściem do tematu, które dzięki adresowaniu zwrotów wprost do czytelnika i przytaczaniu życiowych sytuacji jest przyswajana łatwo i przyjemnie. Przekazywana wiedza daleka jest tutaj od encyklopedycznych haseł, ale nie...

Wszystkie najważniejsze informacje w pigułce. Zarówno dla kogoś, kto odkopał stary aparat i próbuje mieć z niego jakikolwiek użytek, jak i kogoś, kto próbuje zrobić bardzo konkretne zdjęcia np. mikroskopowe.
Książka porusza zarówno aspekty techniczne (działanie migawki, przysłony, filmu), jak i typowo artystyczne (kompozycja, efekty).

• Technika
  • Fotografia