Poradnik panny młodej

poradniki
978-83-7770-982-5
Opracowanie zbiorowe
ślub wesele

Liczyłam na coś więcej. Nie jest tak pomocna, na jaką wygląda. To co jest naprawdę pomocne, to na pewno kalendarium przygotowań. Dobrze jest wiedzieć kiedy i co zaplanować. Oczywiście z przymrużeniem oka, bo nie jest powiedziane, ze TRZEBA zrobić to i to, wtedy i wtedy. Jeśli chodzi o temat "sprawdzone schematy kolorystyczne" to nie jestem do niego przekonana. Raczej mi nic...

• Organizacja wesel
  • Posiadam 📚
  • • Poszły w świat :)
  • • Poradniki | Psychologia

Dodaj cytat z książki Poradnik panny młodej