Fidel Castro. Władza absolutna, lecz niewystarczająca

La autobiografia de Fidel Castro. Libro Dos: El poder absoluto e insuficiente
biografia, autobiografia, pamiętnik
Marcin Sarna
fidel castro kuba biografia fidel castro

Z tej części fałszywej autobiografii Fidela Castro wyłania się portret egocentryka, megalomana, a często także kabotyna. Zastanawiam się na ile jest to prawda, a na ile jest to sąd Fuentesa o jego przyjacielu, który zdradził ideały rewolucji kubańskiej stając się typowym dyktatorem?

Kontynuacja ksiązki "Fidel Castro. Prawdziwa historia".Ujawnia nieznane dotąd aspekty z życia Fidela Castro, nawet te intymne:
"Myślę, że nadeszła chwila na opis.Chwila, w której opowiem w szczegółach, jak sprawy się mają, jaka jest naga prawda, jaki jest mój sprzęt, przynajmniej gdy patrzy się na niego z mojego punktu widzenia.Mój sprzęt.Mój zwycięski fiut.Ten sam, o...

• Biografie
  • E-book
  • Historia
  • Biografie
  • Gospodarka/Ekonomia/Polityka
  • Posiadam, Ebooki
więcej mniej

Norberto Fuentes Fidel Castro. Władza absolutna, lecz niewystarczająca Zobacz więcej