Ciało otwarte: filozoficzne reinterpretacje kulturowych wizji cielesności

Okładka książki Ciało otwarte: filozoficzne reinterpretacje kulturowych wizji cielesności
Monika Bakke Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Seria: Pisma Filozoficzne - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza filozofia, etyka
filozofia, etyka
Pisma Filozoficzne - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Wydawnictwo Naukowe Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
2000-01-01
2000-01-01
Filozofia. estetyka

Okładka książki Teksty Drugie nr 1 / 2020 Monika Bakke, Joanna Bednarek, Edwin Bendyk, Jerzy Franczak, Marek Kazimierczak, Michał Kłosiński, Paweł Majewski, Tomczok Marta, Jakub Momro, Paweł Mościcki, Jan Pomorski, Redakcja pisma Teksty Drugie, Wojciech Tomasik, Przemysław Witkowski, Szymon Wróbel
Ocena 10,0
Teksty Drugie ... Monika Bakke, Joann...
Okładka książki Pandemia. Nauka. Sztuka. Geopolityka Monika Bakke, Zofia Cielątkowska, Mikołaj Iwański, Jarosław Lubiak, Kaja Malanowska, Andrzej W. Nowak, Aleksandra Ska, Marek Wasilewski, Przemysław Witkowski
Ocena 6,5
Pandemia. Nauk... Monika Bakke, Zofia...
Okładka książki Ryszard Kaja Monika Bakke, Georgi Gruew, Ryszard Kaja, Maria Teresa Michałowska-Barłóg, Andrzej Zdanowicz
Ocena 0,0
Ryszard Kaja Monika Bakke, Georg...
Okładka książki Crude Life The Tissue Culture & Art Project. Oron Catts + Ionat Zurr Monika Bakke, Ryszard W. Kluszczyński, Joanna Żylińska
Ocena 6,0
Crude Life The... Monika Bakke, Rysza...