ROZWIŃ ZWIŃ

Teksty Drugie nr 1 / 2020

Okładka książki Teksty Drugie nr 1 / 2020
Monika BakkeJoanna Bednarek Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN czasopisma
czasopisma
Instytut Badań Literackich PAN
2020-01-20
2020-01-20

Okładka książki Oświecenie, czyli tu i teraz Edwin Bendyk, Iwona Kurz, Adam Lipszyc, Rafał Matyja, Paweł Mościcki, Łukasz Ronduda, Agata Sikora, Olga Stanisławska, Tomasz Szerszeń
Ocena 6,5
Oświecenie, cz... Edwin Bendyk, Iwona...
Okładka książki Niezbędnik współczesny Edwin Bendyk, Mirosław Filiciak, Jan Hartman, Agnieszka Haska, Tomasz Plata, Ziemowit Szczerek, Paweł Walewski, Ewa Wilk, Łukasz Wójcik
Ocena 7,5
Niezbędnik wsp... Edwin Bendyk, Miros...
Okładka książki Polski Węgiel Edwin Bendyk, Urszula Papajak, Marcin Popkiewicz, Michał Sutowski
Ocena 7,3
Polski Węgiel Edwin Bendyk, Urszu...