Maks i niespodzianki

Skrzat
literatura dziecięca
Świat Maksa

Na półkach: , , , ,

Sympatyczne opowiadania dla dzieci. Ciekawe ilustracje, historie ciekawe dla mnie jak i dla mojego synka. To nasze pierwsze spotkanie z Maksem i jego przyjaciółmi, ale zapewne nie ostatnie :)

Zebra Monika zauważyła jakieś dziwne stworzenie. Szybko przybiegła do Maksa, by mu o tym opowiedzieć. Uważała, że jej większy kolega poradzi sobie z nieznajomym. Tylko czy przybysz był niebezpieczny? W kolejnej opowieści Zuzia była smutna. Maks postanowił ją rozweselić i poszukać magicznego guzika. Reszta przyjaciół szybko przyłączyła się do zabawy. W końcowej bajce Maks...

Śliczne ilustracje, bajeczne, ale treść nie do końca z mojej bajki.

Maks i niespodzianki to kolejna część przygód zabawnego hipopotamka, którego prezentowałam wam już jakiś czas temu. Mój Tymek uwielbia tę serię. Każda nowa książeczka długo nie schodzi z listy „na dobranoc”, a i potem często do niej wracamy.
Tym razem Maksa i jego kompanię czeka nie lada spotkanie. Prawdziwy migoczący, różowy stwór o imieniu Pusiapsia, którego maluchy...

Pamiętacie jak jakiś czas temu przedstawiałyśmy Wam Maksa? Małego hipcia i jego przyjaciół? Najpierw były "Przygody Maksa", potem "Maks i przyjaciele". Od tego czasu wyszły już trzy nowe części z serii Świat Maksa. My co prawda nie mamy dwóch z nich, ale dzisiaj zaprezentuję Wam kolejną, piątą już książeczkę z tej ciekawej serii dla dzieciaczków :)

W książeczce tej...

• Dla dzieci
  • Biblioteka
  • Egzemplarze recenzyjne
  • Polscy autorzy
  • Przeczytane z dziećmi
  • Z biblioteki
  • Na mojej półce

Dodaj cytat z książki Maks i niespodzianki