Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 7

1998-01-01
28 min.
1429-8058
niewyjasnione tajemnice fakty zdarzenia

Poltergeist - to była seria filmów na temat złosliwych duchów. Numer 7 Faktora otwiera artykuł na ich temat, czy w ogóle istnieje coś takiego?
Kolejny artykuł porusza problem wielu przypadków dziwnych okaleczeń bydła w róznych miejscach USA.
Czy możliwa jest tak daleka ingerencja w ludzki genom, by mogła zapobiec chorobom i cierpieniom? To temat artykułu z dziedziny Granice nauki.
Pewien ubogi ksiądz z dnia na dzień stał się bogaczem za sprawą rzekomo odnalezionego skarbu w Rennes-le-Chatteau. Czy był i czym był ów skarb?
Mamy tu też wywiad ze znamym okultystą, Dawidem Farrantem a na koniec niezwykle interesujący artykuł na temat projektu CIA, pod kryptonimem MK-Ultra, któy dotyczył prac nad kontrola umysłów. Kto oglądał film "Teoria spisku" z Melem Gibsonem, kojarzy o co chodzi. Projekt istniał naprawdę, kiedy jednak wyszedł na światło dzienne, oficjalnie został zamknięty. Ale czy aby na pewno?
Szczególnie polecam ten artykuł.

Dodaj cytat z książki Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 7