Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 3

1998-01-01
1998-01-01
28 min.
niewyjaśnione tajemnice fakty zdarzenia

W nr 3 Faktora jako pierwszy mamy artykuł na temat katastrofy w Coronie. W 1947r. 120 km od Roswell miało dojśc do katastrofy statku pozaziemskiego. Artykuł opisuje tamte wydarzenia, powołując się na świadków. Sprawa początkowo nagłośniona na całym świecie nagle została utajniona, przez co stała się przedmiotem dociekań i spekulacji zwolenników teorii UFO.
Kolejny sugeruje, że lądowanie na Księżycu statku Apollo 11 20.07.69r. było sfigowane przez NASA?
Problemem istnienia wampirów zajmuje się kolejny artykuł w Faktorze. Sięga do odległych historii i prezentuje zdjęcia osób podejrzewanych o wampiryzm a także śladów ukąszeń na ciałach poszkodowanych.
Do zjawiska reinkarnacji mają nas przekonać zwierzenia Jenny Cockell zamieszczone w kolejnym artykule.
Od początku swego istnienia człowiek próbuje przewidzieć przyszłość, tę bliższą, dot. pojedynczych osób ale też dalszą, przyszłość narodów, przyszłość Ziemi. Tym zagadnieniem zajmuje się przedostatni artykuł w tym numerze Faktora X. No i ostatni, poruszający kwestie zwierząt, które mogłyby być hodowane w celu pozyskania organów do przeszczepów.
Oczywiście artykuły te należy traktować z lekkim przymrużeniem oka albowiem kwestie w nich poruszane balansują gdzieś na granicy faktów i fikcji. Ale przedstawiają pewne hipotezy i przytaczają mozliwie najwięcej dowodów na ich poparcie. Polecam.

Kolejny sugeruje,...

Dodaj cytat z książki Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 3