Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 5

Marshall Cavendish
niewyjaśnione tajemnice fakty zdarzenia
czasopisma
niewyjaśnione tajemnice fakty zdarzenia

Czy grozi nam nanorewolucja, czym jest nanotechnologia a w ogóle co to takiego te nanoroboty? Artykuł na ten temat otwiera nr 5 Faktora. Te mikromaszyny podobno będą w stanie diagnozować i leczyć nasze choroby a co jeszcze mozna przy ich pomocy? To znajdziecie w tekście artykułu.
Kolejny zajmuje sie problemem starym jak świat, bo przecież od dawna wykorzystywano różdżki do...

• Oddane/sprzedane/zamienione
  • Prasa