Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 5

1998-01-01
1998-01-01
28 min.
niewyjaśnione tajemnice fakty zdarzenia

Czy grozi nam nanorewolucja, czym jest nanotechnologia a w ogóle co to takiego te nanoroboty? Artykuł na ten temat otwiera nr 5 Faktora. Te mikromaszyny podobno będą w stanie diagnozować i leczyć nasze choroby a co jeszcze mozna przy ich pomocy? To znajdziecie w tekście artykułu.
Kolejny zajmuje sie problemem starym jak świat, bo przecież od dawna wykorzystywano różdżki do znajdowania wody w terenie pustynnym ale nie tylko. I u nas przecież często różdżkarze szukaja najlepszych miejsc do kopania studni.
Czy to możliwe, by kiedykolwiek udało się sfotografować UFO? W tym artykule mamy prezentacje takich, które przedstawiaja rzekomo pojazdy obcych.
Rupert Sheldrake, biolog, próbuje znaleźć klucz do zrozumienia zjawisk paranormalnych.
Kiedy w 1989r. robotnicy budowlani odkryli masowe mogiły pod ulicami Shinjuku, jednej z dzielnic Tokio na jaw wyszła długo przez władze Japonii skrywana tajemnica działalności Oddziału 731, odpowiedzialnego za eksperymenty dokonywane na więźniach obozów w Mandżurii.
Ostatni artykuł w tym numerze odkrywa przed nami tajemnice piramidy Cheopsa, która powstała mniej więcej w tym samym czasie co Sfinks, a która miała spełniać rolę nie tylko grobowca faraona.
Polecam.

Dodaj cytat z książki Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 5