Faktor X, nr 1

Marshall Cavendish
Faktor X
czasopisma
Faktor X

Pamiętam jak dzisiaj. Miałem 12 lat. Sierpień. Ciepły słoneczny dzień. Podekscytowanie. Kupione w sklepiku wielobranżowym na rogu. Nie ma już go. Sklepu. Nie rogu. Świetne pismo. Nie tylko pierwszy numer. Mam wszystkie. Oprócz specjalnego.

Moje ulubione czasopismo za dzieciaka, z wielką niecierpliwością wyczekałem na każdy kolejny numer, a jak już wyszedł to leciałem do sklepu ile sił w nogach, żeby znowu móc zagłębić się w tych wszystkich tajemniczych i niewyjaśnionych historiach, które wciągały mnie niczym magnes.
Zebrałem wszystkie numery i mam je do dziś. Taka moja mała prywatna złota kolekcja.

Publikacja ta liczy 64 numery plus jeden specjalny. Przeczytałam i posiadam wszystkie poza kilkoma, których we własciwym czasie nie udało mi się kupić. Interesują mnie niewyjaśnione historie, zjawiska paranormalne, różne naukowe hipotezy, zagadnienia UFO, teorie spiskowe itp. Dlatego regularnie kupowałam i czytałam kolejne numery Faktor X.
Dzięki tej publikacji zapoznałam...

• Czasopisma
  • Domowa biblioteczka