Faktor X, nr 1

1998-01-01
1998-01-01
28 min.
Faktor X

Pamiętam jak dzisiaj. Miałem 12 lat. Sierpień. Ciepły słoneczny dzień. Podekscytowanie. Kupione w sklepiku wielobranżowym na rogu. Nie ma już go. Sklepu. Nie rogu. Świetne pismo. Nie tylko pierwszy numer. Mam wszystkie. Oprócz specjalnego.

Moje ulubione czasopismo za dzieciaka, z wielką niecierpliwością wyczekałem na każdy kolejny numer, a jak już wyszedł to leciałem do sklepu ile sił w nogach, żeby znowu móc zagłębić się w tych wszystkich tajemniczych i niewyjaśnionych historiach, które wciągały mnie niczym magnes.
Zebrałem wszystkie numery i mam je do dziś. Taka moja mała prywatna złota kolekcja.

Publikacja ta liczy 64 numery plus jeden specjalny. Przeczytałam i posiadam wszystkie poza kilkoma, których we własciwym czasie nie udało mi się kupić. Interesują mnie niewyjaśnione historie, zjawiska paranormalne, różne naukowe hipotezy, zagadnienia UFO, teorie spiskowe itp. Dlatego regularnie kupowałam i czytałam kolejne numery Faktor X.
Dzięki tej publikacji zapoznałam się z teoriami na temat pochodzenia człowieka, podstawami nanotechnologii, przeczytałam o nawiedzających w przeszłości naszą planetę katastrofach, również tych kosmicznych, epidemiach, dziwnych istotach, duchach, śledztwach czy zamachach.
Praktycznie każdy, nawet najbardziej sceptyczny czytelnik znalazłby tu coś dla siebie. Wprawdzie wychodziło w 1998r. ale myślę, że powinno być dostępne w bibliotekach, może też posiadają je Wasi znajomi i chętnie pozyczą. Polecam.

Dzięki tej publikacji zapoznałam...

Dodaj cytat z książki Faktor X, nr 1