Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 6

Marshall Cavendish
niewyjasnione tajemnice fakty zdarzenia
czasopisma
niewyjasnione tajemnice fakty zdarzenia

Wśród badaczy UFO panuje pogląd, że odwiedzający Ziemię kosmici dopuszczali się uprowadzeń ludzi, których poddawali wymyślnym eksperymentom. Na ile sa prawdziwe te teorie, próbują wyjasnić autorzy artykułu otwierającego nr 6. W dalszej części tego nr przeczytamy o naszym rodzimym miejscu starozytnego kultu, czyli o górze Ślęża, 30 km od Wrocławia. Przeniesiemy się do...

• Oddane/sprzedane/zamienione
  • Prasa