Paleontologia

Jill BaileyTony Seddon Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW popularnonaukowa
The Young Oxford Book of the Prehistoric World
popularnonaukowa
angielski
Marcin Machalski
paleontologia dinozaury

Moja pierwsza porządna książka o paleontologii, którą pokochałem jako mały dzieciak. Wracam do niej z sentymentem. Fajne opisy i bardzo ładnie wykonane ilustracje oraz zdjęcia. Dużo faktów na przestrzeni lat się zmieniło, ale to naturalny stan rzeczy w paleontologii przy takich nowinkach techniki. Teraz mój 5 letni siostrzeniec z zamiłowaniem z niej korzysta jak ja...

Pierwszy raz tą książkę przeczytałem... tak, przeczytałem, w czasach przedszkolnych, jak miałem może z 6 lat. Umiałem już czytać a dinozaury były moją pasją. Dojrzałem ją na półce jak byłem w księgarni z mamą, musiała mi ją kupić :) Pamiętam do dziś jak ją czytałem jak byłem małym dzieckiem. Świetna pozycja, wróciłem do niej po latach jako nastolatek i warto było.

• Nauka
  • Biologia