rozwińzwiń

Okładka książki Celebryci w ataku. Celebrity effect jako skuteczne narzędzie komunikacji marketingowej Robert Niczewski, Jakub Potrzebowski
Robert NiczewskiJakub Potrzebowski Wydawnictwo: Agora nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Agora
2010-11-29
2010-11-29
celebryci komunikacja marketingowa

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Jest ok, dużo trafnych spostrzeżeń. Jednak książka dobra dla osób początkujących w temacie marketingu.

• Ekonomia
  • Studia
  • 2017
  • "Przeczytam 52 książek w 2023 roku"
  • 2013
  • Lektury czas wolny

Okładka książki Aktywizator seniorów. Scenariusze zajęć Małgorzata Brzezińska, Małgorzata Graczkowska, Anna Kwaśniewska
Ocena 6,8
Aktywizator se... Małgorzata Brzezińs...
Okładka książki Obudźcie tygrysa. Leczenie traumy Ann Frederick, Peter A. Levine
Ocena 7,5
Obudźcie tygry... Ann Frederick, Pete...
Okładka książki Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu Philip Miele, José Silva
Ocena 7,4
Kontrola umysł... Philip Miele, José ...