Grunt to pewność siebie

Okładka książki Grunt to pewność siebie
Paul McKenna Wydawnictwo: G+J poradniki
poradniki
G+J
2006-01-01
2006-01-01

Czyta się fajnie, zwłaszcza jak autor sypie cudownymi cytatami i regułami postępowania, które sprawią, że z zakompleksionej Pani/Pana powstanie pełen charyzmy lew salonowy.

Prawda jest taka, że jak się człowiek sam nie polubi to książką mu w tym nie pomoże. Może jedynie pogłębić poczucie beznadziei. Owszem, lubię czytać poradniki, ale trzeba je brać z przymrużeniem oka. Jak ten.

Jednak tembr głosu lektora na dołączonej płycie cd, może w jakimś stopniu wynagrodzić pieniądze wydane na zakup książki :)

Napawa spokojem, wytchnieniem

Napawa spokojem, wytchnieniem

Dodaj cytat z książki Grunt to pewność siebie