Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map

Okładka książki Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map
Allan PeaseBarbara Pease Wydawnictwo: Rebis Seria: Poradniki psychologiczne poradniki
poradniki
Poradniki psychologiczne
Why men don't listen and women can't read maps
Rebis
2004-01-01
2001-01-01
Małgorzata Samborska

Okładka książki Odpowiedź Allan Pease, Barbara Pease
Ocena 7,6
Odpowiedź Allan Pease, Barbar...
Okładka książki Mowa ciała w miłości Allan Pease, Barbara Pease
Ocena 6,2
Mowa ciała w m... Allan Pease, Barbar...
Okładka książki Mowa ciała w pracy Allan Pease, Barbara Pease
Ocena 5,7
Mowa ciała w p... Allan Pease, Barbar...
Okładka książki Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości Allan Pease, Barbara Pease
Ocena 6,6
Dlaczego mężcz... Allan Pease, Barbar...
Okładka książki Mowa ciała Allan Pease, Barbara Pease
Ocena 7,5
Mowa ciała Allan Pease, Barbar...

więcej Więcej

Książka warta polecenia, może poszerzyć wiedzę o relacjach damsko męskich, różnicach między płciami, przybliżyć co wynika z ewolucji. Dobra też w ramach ciekawostki jak i w szukaniu rozwiązań pewnych kwestii. Dodatek w postaci humoru umila czytanie

Wybitna książka, która powinien przeczytać każdy, kto chce stworzyć szczęśliwy związek. Mnóstwo wiedzy, humoru oraz krytki. Pozycja idealna wręcz!

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Książka szerzy nie prawdziwe/nie aktualne informacje, przez co może wprowadzać w błąd- m.in.: mit dotyczący tego, że kobiety używają średnio większej ilości słów podczas codziennych rozmów.

Prosta, dowcipna i przyjemna. Przy okazji potwierdza, że homoseksualizm to nie wybór życiowy a po prostu natura.

Książka napisana prostym jezykiem, pokazuje różnice pomiędzy kobietami a mężczyznami związane z ewolucja człowieka.

Śmiało mogę powiedzieć, iż ta książka odmieniła moje życie, a już na pewno sposób komunikowania się z płcią przeciwną. Informacje zawarte w książce przekazano w ciekawy i żartobliwy sposób, rysunki po prostu uwielbiam. Polecam zwłaszcza kobietom. Będzie Wam łatwiej zrozumieć swojego faceta;) A jeśli jesteś facetem to podrzuć tą pozycję swojej samiczce - może zrozumie, że...

Książka dobra. Uważam, że to "pozycja" obowiązkowa dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, aby zrozumieć zachowania i różnicę między płcią żeńską i męską. Trochę się powtarzają informacje co jakiś czas, ale to chyba dlatego, żeby wbić coś czytelnikowi do głowy. Polecam!

Cała książka traktuje o różnicach między kobietami a mężczyznami. Autorzy wskazują różne obszary codziennego życia, które mogą prowadzić do powstawania konfliktów damsko-męskich.

Przytaczając kolejne przykłady poszukują naukowego wyjaśnienia typowych dla konkretnej płci zachowań. Główna myśl, jaka przewija się przez całą książkę skupia się w zdaniu: Ani kobiety, ani...

Książka w bardzo śmieszny sposób pokazuje dlaczego mężczyźni i kobiety nie potrafią się zrozumieć i próbuje wytłumaczyć dlaczego tak bardzo się różnimy. Polecam książkę każdym parom.

• Poradniki
  • Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • 2013
  • 2014

Dodaj cytat z książki Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map