Opowiem wam o Marku

Zyta Kwiecińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Dolnośląskie
Hłasko rodzina dzieciństwo twórczość pamiętniki
biografia, autobiografia, pamiętnik
Hłasko rodzina dzieciństwo twórczość pamiętniki

Hłasko to moja studencka fascynacja. Pisarza odkrywałam punktowo, tak jak i Wrocław. Hłasko stał zawsze u mnie na półce obok Bukowksiego. Ci dwaj literaccy buntownicy urzekali mnie do granic możliwości, szowinizm wybaczałam im od razu.
"Opowiem Wam o Marku" jest fantastycznym uzupełnieniem dla pasjonatów twórczości Hłaski. Zyta Kwicińska rezygnuje bowiem z dogłębnych...

• Chcę w prezencie
  • Posiadam - nieprzeczytane