Z głębi serca

Juliette Fay Wydawnictwo: Otwarte Seria: Otwarte dla Ciebie. Romans literatura piękna
Deep down true
literatura piękna
9788375152029
Tatiana Szurlej
Otwarte dla Ciebie. Romans

Świat Dany legł w gruzach, rozpadł się na małe kawałki rozwiodła się z mężem, ma problemy finansowe, rodzinne...nie radzi sobie z niczym, jest na skraju załamania nerwowego brak wiary jej we wszystko, wychowuje samotnie dzieci.
Wzruszająca, chwytająca za serce książka dostarczyła mi wzruszeń, mnóstwo emocji podczas czytania zapewniła przeżywałam razem z główną bohaterką...

Niesamowita książka, świetnie napisana. Czytałam i nie mogłam się oderwać. Poruszyła tyle ważnych tematów! Główna bohaterka niezwykle imponująca madrością, opanowaniem. Bardzo spodobała mi się ta historia i tematyka, tak bliska codziennym problemom. Bardzo polecam!

Książka o prawdziwym życiu, rozwód, dwójka dzieci i problemy z tym związane.Można się utożsamić niestety mnie nie zaciekawiła,ale czyta sie dobrze więc dobrnęłam do końca.

Jullette Fay ukończyła studia na Uniwersytecie Harvarda, działa na rzecz osób bezdomnych. Wierzy w magiczną moc domowych wypieków. Mieszka w Massachusettes razem z mężem i czwórką dzieci. Jest autorką powieści pt. ,, Z głębi serca” oraz ,,Weranda pełna słońca”.

Powieść, którą pokochają wszystkie kobiety.
Uwielbiam sposób, w jaki Fay buduje świat tak blisko życia.
Strona po...

Dana jest matką samotnie wychowującą dwójkę dorastających dzieci, zdradzona i porzucona przez męża nie może otrząsnąć się z szoku porozwodowego i przyzwyczaić do nowej, nie łatwej sytuacji. Kobieta żyjąca do tej pory w bezpiecznym i zdawałoby się, idealnym świecie, zmaga się teraz z problemami finansowymi, wiecznym zmęczeniem i kłopotami wychowawczymi. Dzieci dają popalić,...

Gdy otrzymałem ofertę zrecenzowania tej powieści, przyznaję się bez bicia i szczerze...pomyślałem sobie, że to kolejny tani romansik dla kobiet. Takie babskie czytadło. Ale zgodziłem się. Na tylnej okładce zobaczyłem cenę detaliczną. Całe 14,90 złotych. Tym bardziej byłem o tym przekonany. Ale od początku. Książka zawiera 416 stron, więc do najcieńszych nie należy.

O...

Po książkę sięgnęłam zaciekawiona okładką i dobrą recenzją na którymś blogu. Lektura, która nie wymaga od czytelnika czytania między wierszami, lecz pomaga się zrelaksować, wydawała mi się idealna na tę porę roku. Taka właśnie jest książka Juliette Fay "Z głębi serca".

"Po rozwodzie świat Dany rozpada się na drobne kawałki. Musi zmierzyć się ona z samotnością, kłopotami...

• Wymienię
  • Domowa biblioteczka Agi :-)
  • Prawdziwe Historie
  • W mojej biblioteczce
  • Niedoczytane
  • Priorytet

Dodaj cytat z książki Z głębi serca