Architektura Chin

Okładka książki Architektura Chin
Edward Kajdański Wydawnictwo: Arkady Seria: Mała Encyklopedia Architektury popularnonaukowa
popularnonaukowa
Mała Encyklopedia Architektury
Arkady
1986-01-01
1986-01-01
832133234X

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Rewelacja dla osób, które dopiero zapoznają się z chińską architekturą. Zachwycił mnie przystępny język wraz z informacjami, które są zawarte w tej malutkiej książeczce. Dużym plusem jest też szkic historyczny i wpleciona w to historia architektury w Chinach. Dobrze i szybko się czyta. Nie jest to książka, gdzie są podane style architektoniczne itp. w których połapią się tylko specjaliści.

Dodaj cytat z książki Architektura Chin

Ciekawostki historyczne