Holandia. Mały przewodnik turystyczny

Lech Z. Niekrasz Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Mały Przewodnik Turystyczny turystyka, mapy, atlasy
Krajowa Agencja Wydawnicza
Holandia Niderlandy Amsterdam Rotterdam Haga podróże przewodniki turystyka
turystyka, mapy, atlasy
Mały Przewodnik Turystyczny
Holandia Niderlandy Amsterdam Rotterdam Haga podróże przewodniki turystyka

Stary przewodnik napisany ze znawstwem i pasją. Od Niekrasza dowiedziałam się naprawdę wiele o fenomenie Holandii.
Niekoniecznie przed podróżą. Ja czytałam po powrocie z Holandii, by więcej zrozumieć.

• Europa
  • Holandia/ holenderskie/ o Holandii itp.
  • 6) Moja Holandia ♥

Dodaj cytat z książki Holandia. Mały przewodnik turystyczny