Masoneria i scjentologia

Okładka książki Masoneria i scjentologia
Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu popularnonaukowa
popularnonaukowa
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
2011-01-01
2011-01-01
978-83-86535-50-7
Krajski Masoneria Scjentologia Illuminati Satanizm Nowy Porządek Świata New World Order Religia

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Trafna charakterystyka pod kątem etycznym, KK, a także historycznym, powołująca się na źródła

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

Przyznam, że samej książki nie czytałam. Oglądałam za to na youtube parę niezmiernie ciekawych wykładów o scjentologii i masonerii prowadzonych przez autora. Także mniej więcej orientuje się co ta książka zawiera. I na pewno to wartościowa pozycja. Wiele nowych rzeczy się można dowiedzieć. Książkę chętnie bym przeczytała. Niestety... jakoś ciężko mi do niej dotrzeć. Osoby zainteresowane tematem i chcące się dowiedzieć o co naprawdę chodzi w scjentologii i jakie jest prawdziwe oblicze tej organizacji, zachęcam do obejrzenia wykładów dr Krajskiego na youtube. :)

Dodaj cytat z książki Masoneria i scjentologia

Ciekawostki historyczne