rozwiń zwiń

Zaczarowany łoś

Okładka książki Zaczarowany łoś
Mikkjel Fønhus Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich literatura piękna
literatura piękna
Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich
Trollelgen
Wydawnictwo Poznańskie
1980-01-01
1980-01-01
Adam Wysocki
Skandynawia Norwegia literatura norweska

Obraz niesamowitej skandynawskiej przyrody. I powiązane ze sobą losy łosia i człowieka z czasów sprzed zwycięstwa cywilizacji.

Dodaj cytat z książki Zaczarowany łoś