Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż

MT Biznes
2011-01-01
2011-01-01
sprzedaż

Ciekawie napisana książka. Idealna dla osoby która rozpoczyna swoja przygodę ze sprzedażą. Natomiast dla osoby pracującej w sprzedaży wiele lat przypomina o sprawach gruntownych

Książka z elementarnymi zasadami sprzedaży, schematyczna, bez klimatu. Dla niedoświadczonych sprzedawców.
Ci dobrzy i doświadczeni co dzień piszą taką książkę w pracy.
Jest kilka kwestii które warto sobie przypomnieć ale dla mnie raczej nadaje się dla sprzedawców Amwaya,,,,dla tych co to są podatni na schematyczne pranie mózgu.
Gdyby książka była osadzona w formie opowieści i były by tam zawarte przykłady z życia jakiegoś sympatycznego bohatera byłaby całkiem inna a tak jest sucha i bez klimatu.

Ci dobrzy i doświadczeni co dzień piszą taką książkę w pracy.
Gdyby książka była osadzona w formie...

Nie mam na co dzien do czynienia ze sprzedaza. A przynajmniej tak mi sie wydawalo do momentu kiedy przeczytalem ta ksiazke. Wedrowki z Gandalfem po swiecie sprzedazy to proste i lekkie wprowadznie w temat, ktory dotyka na co dzien kazdego. Swiadomosc tego, ze sprzedaz jest wszedzie na okolo pomaga byc lepszym pracownikiem i sprzedawca, jak i bardziej swiadomym klientem.

Motywująca, inspirująca, ale bez żadnych pitu pitu.

Motywująca, inspirująca, ale bez żadnych pitu pitu.

Bardzo ciekawa pozycja. Książkę czyta się przyjemnie i szybko.

Jeżeli chodzi o zawartość, to osoby które stawiają pierwsze kroki w handlu z pewnością znajdą sporo ciekawych informacji. Natomiast dla ludzi z doświadczeniem, będzie ona fajną motywacją do dalszych działań.

Bardzo ciekawa pozycja. Książkę czyta się przyjemnie i szybko.

Książkę polecam nie tylko osobom nastawionym na tematykę sprzedaży. Właściwie treść książki dotyczy naszego własnego rozwoju, motywacji, nastawienia do pracy, a nawet życia.
Polecam szczególnie lekcję 9 o osobistej motywacji. Użyteczna dla praktyków.

Polecam szczególnie lekcję 9 o osobistej motywacji. Użyteczna dla praktyków.

Fantastyczna książka dla ludzi zaczynających swoja przygodę z handlem. Przyjemna i łatwa w czytaniu, godne poświęcenia czasu wskazówki wplątane w ciekawą fabułę. Cenię sobie tą pozycję w swojej biblioteczce :)

• Rozwój osobisty
  • Sprzedaż