Dziewiąty klucz

2001-01-01
2001-01-01
89-241-1588-9
Aleksandra Januszewska

Ta część jest trochę przekombinowana. Inne tomy mają wyzwania bardziej adekwatne do wieku i umiejętności bohaterki.
Dalej przyjemnie, więc nie można się poddawać, bo będzie tylko lepiej.

Dalej przyjemnie, więc nie można się poddawać, bo będzie tylko lepiej.

No i się wciągnęłam.
Mają te książki coś takiego w sobie, że mam do nich słabość i jak zacznę, to nie mogę się oderwać. Tak było kilkanaście lat temu, tak jest i teraz.
Ale jakże miło przypomnieć sobie nastoletnie czasy.

No i się wciągnęłam.
Ale jakże miło przypomnieć sobie nastoletnie czasy.

Uwielbiam!

Uwielbiam!

Niezmiennie zabawna. Druga cześć w niczym nie ustępuje pierwszej. Susan nie zmienia swojego charakteru - jest porywcza, śmieszna, inteligentna i zupełnie bez potrzeby ładuje się w tarapaty. W kaszę jednak dmuchać sobie nie da. Bardzo polecam - zarówno nastolatkom jak i wszystkim, którzy szukają czegoś lekkiego na poprawę humoru. Czyta się błyskawicznie - zarówno przez fabułę jak i objętość. Z ogromną przyjemnością sięgnę po następne tomy.

Najbardziej nudna z całej serii. (Moim zdaniem)

Najbardziej nudna z całej serii. (Moim zdaniem)

Moim zdaniem najlepsza seria jaką napisała Meg Cabot. Polecam wszystkim nastolatkom, które lubią historie miłosne z lekkim dreszczykiem. Cała seria jest warta przeczytania. Niesamowicie wciąga. Jestem już dorosła, a nadal wspominam te książki z sentymentem. POLECAM!

"Dziewiąty klucz"- drugi tom z serii "Pośredniczka" i druga fascynująca przygoda z mediatorką Suze :)
Tym razem Suze wplątuje się w nie małe kłopoty,które zagrażają jej życiu. A to tylko dlatego,że szukała nie tej osoby co trzeba. Ale dzięki swojemu sprytowi i pewnemu przystojnemu duchowi,udaje jej się wyjść z tarapatów.
Mimo iż książka jest skierowana do nastolatek i nie jest to powieść wysokich lotów,bardzo miło mi się ją czytało. Te cieniutkie książki są dobrą odskocznią po jakieś poważnej książce. Pochłania się je w ekspresowym tempie,a do tego rozbawiają.
Polecam.

Mimo iż książka jest skierowana do nastolatek i nie...

Dla nastolatek w sam raz :)

Dla nastolatek w sam raz :)

"Ojciec Dracula" rozbroił mnie na łopatki.

"Ojciec Dracula" rozbroił mnie na łopatki.

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe