Dziewiąty klucz

2006-01-01
2001-01-01
Aleksandra Januszewska
Pośredniczka

Ta część jest trochę przekombinowana. Inne tomy mają wyzwania bardziej adekwatne do wieku i umiejętności bohaterki.
Dalej przyjemnie, więc nie można się poddawać, bo będzie tylko lepiej.

Dalej przyjemnie, więc nie można się poddawać, bo będzie tylko lepiej.

"Ojciec Dracula" rozbroił mnie na łopatki.

"Ojciec Dracula" rozbroił mnie na łopatki.

No i się wciągnęłam.
Mają te książki coś takiego w sobie, że mam do nich słabość i jak zacznę, to nie mogę się oderwać. Tak było kilkanaście lat temu, tak jest i teraz.
Ale jakże miło przypomnieć sobie nastoletnie czasy.

No i się wciągnęłam.
Ale jakże miło przypomnieć sobie nastoletnie czasy.

2078

Uwielbiam!

Uwielbiam!

Niezmiennie zabawna. Druga cześć w niczym nie ustępuje pierwszej. Susan nie zmienia swojego charakteru - jest porywcza, śmieszna, inteligentna i zupełnie bez potrzeby ładuje się w tarapaty. W kaszę jednak dmuchać sobie nie da. Bardzo polecam - zarówno nastolatkom jak i wszystkim, którzy szukają czegoś lekkiego na poprawę humoru. Czyta się błyskawicznie - zarówno przez fabułę jak i objętość. Z ogromną przyjemnością sięgnę po następne tomy.

Najbardziej nudna z całej serii. (Moim zdaniem)

Najbardziej nudna z całej serii. (Moim zdaniem)

Dla nastolatek w sam raz :)

Dla nastolatek w sam raz :)

Moim zdaniem najlepsza seria jaką napisała Meg Cabot. Polecam wszystkim nastolatkom, które lubią historie miłosne z lekkim dreszczykiem. Cała seria jest warta przeczytania. Niesamowicie wciąga. Jestem już dorosła, a nadal wspominam te książki z sentymentem. POLECAM!

"Dziewiąty klucz"- drugi tom z serii "Pośredniczka" i druga fascynująca przygoda z mediatorką Suze :)
Tym razem Suze wplątuje się w nie małe kłopoty,które zagrażają jej życiu. A to tylko dlatego,że szukała nie tej osoby co trzeba. Ale dzięki swojemu sprytowi i pewnemu przystojnemu duchowi,udaje jej się wyjść z tarapatów.
Mimo iż książka jest skierowana do nastolatek i nie jest to powieść wysokich lotów,bardzo miło mi się ją czytało. Te cieniutkie książki są dobrą odskocznią po jakieś poważnej książce. Pochłania się je w ekspresowym tempie,a do tego rozbawiają.
Polecam.

Mimo iż książka jest skierowana do nastolatek i nie...

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe