Sposób na życie 80/20

2004-01-01
2004-01-01
83-7301-601-5
Tomasz Piwowarczyk
kariera motywacja sukces rozwój zarządzanie czasem praca życie

Okładka książki Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być! Jack Canfield, Janet Switzer
Ocena 7,8
Zasady Canfiel... Jack Canfield, Jane...
Okładka książki Najpierw rzeczy najważniejsze Stephen R. Covey, Rebecca R. Merril, Roger A. Merrill
Ocena 7,4
Najpierw rzecz... Stephen R. Covey, R...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

"Sposób na życie 80/20" to książka mówiąca nam o ulepszeniu życia. Autor przekonuje nas że kilka rzeczy czy osób, na których skupimy prawie całą swoją uwagę przyniesie nam więcej korzyści niż gdy rozproszymy swoją uwagę i energię na wiele nieistotnych rzeczy i osób, które nic nie wniosą do naszego życia. Warto przeczytać i zastosować te zasady w swoim życiu.

Dodaj cytat z książki Sposób na życie 80/20