Wojownik czasu. Koniec z chaosem, niespełnionymi obietnicami i odkładaniem spraw na później

Steve Chandler Wydawnictwo: Onepress poradniki
ime Warrior: How to defeat procrastination, people-pleasing, self-doubt, over-commitment, broken promises and chaos
Onepress
czas zarządzanie czasem
poradniki
czas zarządzanie czasem

Książka którą będę na długo wspominał.
Dała mi dużo do myślenia i jestem pewny, że wrócę do niej jeszcze w przyszłości.
Polecam każdemu kto chce kroczyć ścieżką wojownika i myśleć jak wojownik w perspektywie czasu.
Trafiłem na nią przypadkowo jednak jest to absolutny strzał w 10.

swietna ksiazka! Porusza wiele aspektow codziennego zycia, szybko sie ja czyta :)

• Ebookpoint.pl
  • Rozwój Osobisty