Okładka książki Wojownik czasu. Koniec z chaosem, niespełnionymi obietnicami i odkładaniem spraw na później Steve Chandler
Steve Chandler Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
ime Warrior: How to defeat procrastination, people-pleasing, self-doubt, over-commitment, broken promises and chaos
Onepress

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Mowa ciała Allan Pease, Barbara Pease
Ocena 7,5
Mowa ciała Allan Pease, Barbar...
Okładka książki Każdemu sprzedasz wszystko co zechcesz Stanley H. Brown, Joe Girard
Ocena 7,0
Każdemu sprzed... Stanley H. Brown, J...
Okładka książki Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia Artur Król, Michał Mącznik
Ocena 6,0
Praktyczna imp... Artur Król, Michał ...

Książka którą będę na długo wspominał.
Dała mi dużo do myślenia i jestem pewny, że wrócę do niej jeszcze w przyszłości.
Polecam każdemu kto chce kroczyć ścieżką wojownika i myśleć jak wojownik w perspektywie czasu.
Trafiłem na nią przypadkowo jednak jest to absolutny strzał w 10.

Książka którą będę na długo wspominał.
Trafiłem na nią przypadkowo jednak jest to absolutny strzał w 10.

swietna ksiazka! Porusza wiele aspektow codziennego zycia, szybko sie ja czyta :)

• Ebookpoint.pl
  • Rozwój Osobisty