Niezwykłe okręty

statki okręty jednostki pływające morze
popularnonaukowa
83-10-08674-1
statki okręty jednostki pływające morze

Rzecz wydana trzydzieści lat temu, jak na owe czasy bardzo przyzwoicie. Merytorycznie to zbiór ciekawostek, opis ślepych ścieżek rozwoju budownictwa okrętowego, nietypowych pomysłów. Interesująca rzecz, popularnonaukowo-gawędziarska.

Bardzo ciekawa lektura dla każdego i niezwykle wartościowa poznawczo. Więcej na moim blogu http://andrew-vysotsky.blogspot.com/2013/02/niezwyke-okrety.html

• Marynistyka
  • W domowej bibliotece
  • Egzemplarz papierowy
  • Półka 4-4
  • Historia
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt

Dodaj cytat z książki Niezwykłe okręty