Korsarze dwóch wojen

militaria, wojskowość
AGo
1994-01-01
1994-01-01
korsarze rajdery II wojna na morzu

Na półkach: , , , , ,

W skróconej formie autor przedstawia rajdy niemieckich okrętów, zwanych w książce umownie "korsarzami" - od "Emdena" i "Wolfa" z czasów I wojny światowej, po "Admirala Grafa Spee", "Kormorana" i "Stiera" z okresu II WŚ.
Szczególnie polecam historię HMS "Carmanii" i "Cap Trafalgar" - dwóch okrętów, które przybrały postać przypominającą okręt przeciwnika. Pech chciał, że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• A.D. 2014
  • I wojna światowa
  • Marynistyka
  • II wojna - Atlantyk

Dodaj cytat z książki Korsarze dwóch wojen