Światło umieranie

Mamiko
poezja Szymon Bir tomik światło umieranie
poezja
poezja Szymon Bir tomik światło umieranie

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 5 (29) / maj 2020 Szymon Bira, Edyta Bystroń, Bolesław Chromry, Magda Hueckel, Pola Ignatowicz, Kamila Kielar, Jakub Kornhauser, Mela Koteluk, Zuzanna Kowalczyk, Karolina Lewestam, Helen Lewis, Jakub Majmurek, Paulina Maślona, Andrzej Mencwel, Peter Mickwitz, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Anna Piotrowska, David Runciman, Marta Rybicka, Paweł Sołtys, Filip Springer, Michał Szczęch, Karolina Słowik, Marcin Wicha
7,1
Pismo. Magazyn... Szymon Bira, Edyta ...