Christmas, a picture book

Okładka książki Christmas, a picture book Agnieszka Jurek
Okładka książki Christmas, a picture book
Agnieszka Jurek Wydawnictwo: Mila literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
Mila
2011-01-01
2011-01-01
24 min.

Christmas należy do serii małych książeczek, zwanych jaskółkami. Ich bohaterką jest Cora, która tym razem opowiada nam o swoich rodzinnych świętach Bożego Narodzenia. Książeczka napisana w języku angielskim, co czyni ją świetną pomocą w nauce języka obcego. Młodszym dzieciom, podczas oglądania książeczki można opowiadać o czym ona jest. Starsze dzieci mogą ćwiczyć swoją pamięć, próbując zapamiętać opowieść.

Widok tej książeczki przypomniał mi dzieciństwo. Ponieważ, gdy byłam mała w domu mieliśmy pełno takich jaskółek. Tyle, że znajdowały się w nich wierszyki, życzenia oraz piękne zdjęcia przyrody i zwierząt. Pamiętam jak siedziałam na łóżku, godzinami przeglądając te książeczki.
Dlatego uważam, że to świetna sprawa mieć w domu taką serie książeczek. W dodatku przeznaczonych dla dzieci. Uczy i bawi jednocześnie. Czy trzeba lepszego połączenia?

W serii ukazały się, także książeczki w języku niemieckim.

Dodaj cytat z książki Christmas, a picture book