Dinozaury. Ilustrowana encyklopedia

2006-01-01
2006-01-01
Michał Pawlicki
dinozaur prehistoria

Świetna encyklopedia dinozaurów i nie tylko. Prześledzimy w niej wszystkie najważniejsze epoki geograficzne, poznamy gatunki dawnych zwierząt i w dużym skrócie historię świata. Opisy gatunków pomieszane z ogólnymi cechami dinozaurów, ich życiem, zwyczajami, budowową, zachowaniem. Nie jest to specjalistyczna książka tylko dla zaawansowanych w tym temacie. Jest ona napisana...

• A.D. 2019
  • Historia