Science Fiction, Fantasy & Horror 73 (11/2011)

Okładka książki Science Fiction, Fantasy & Horror 73 (11/2011)
Michał CetnarowskiIan Giedrojć Wydawnictwo: Fabryka Słów czasopisma
czasopisma
Fabryka Słów
2011-01-01
2011-01-01
opowiadanie miesięcznik science fiction fantasy horror nowa fantastyka

Okładka książki Science Fiction, Fantasy & Horror 75 (1/2012) Hanna Fronczak, Patryk Młynek, Red. Science Fiction Fantasy & Horror, Jagna Rolska, Ida Żmiejewska
Ocena 7,7
Science Fictio... Hanna Fronczak, Pat...
Okładka książki Nowa Fantastyka 346 (7/2011) Michał Cetnarowski, Wiesław Gwiazdowski, Ken Liu, Ian R. MacLeod, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Charles Yu
Ocena 6,1
Nowa Fantastyk... Michał Cetnarowski,...

Zgodnie z przedmówcami - Memento Mortyria to jedyne opowiadanie godne zapamiętania z tego numeru.

Słaby numer

Słaby numer

Dodaj cytat z książki Science Fiction, Fantasy & Horror 73 (11/2011)