Jedna jedyna

Okładka książki Jedna jedyna
Sophie McKenzie Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: All About Eve (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2012-06-08
Iwona Żółtowska
Sophie McKenzie literatura młodzieżowa

Na półkach: , , , ,

Książka w większości mi się podobała. Ewa w końcu przestaje być słabą dziewczynką, a Luke postanawia postawić na swoim.

Książka, która udowadnia, że nastoletnia miłość jest trwała (wbrew pozorom). świetnie pokazuje to, co jest w stanie zrobić młody chłopak dla swojej dziewczyny, bądź odwrotnie.

Nie urzekła mnie.

Nie urzekła mnie.

Bardzo fajna i ciekawa książka.

Bardzo fajna i ciekawa książka.

Nie spodobała mi się ta książka, najgorsza którą w życiu przeczytałam. Zachowywali się jak jakieś dzieci. Beznadziejna akcja . Napisane w typowo ,,chłopackim'' języku , nie polecam :(

Sophie Mckenzie to moja ulubiona autorka powieści młodzieżowych gdy wypatrzyłam ją na półce zdecydowałam się wypożyczyć i nie żałuje, nie zawiodła mnie ciepła, urocza historia Luki i Ewy, prawdziwej miłości co łączy silne uczucie.
Ojciec Ewy wysyła córkę do Hiszpanii, a ona nie chce się rozstawać ze swoim ukochanym, za bardzo go kocha.
Dwoje ukochanych jest daleko od siebie... czy miłość ich przetrwa próbę czasu?
Opowieść o zakochaniu, miłości, która przetrwa wszystko nawet na odległość.
Przecudna,śliczna książka przeczytałam jednym tchem,jestem zachwycona
warta przeczytania!!!

Dwoje ukochanych jest daleko od...

Najpierw przeczytałam ,,Okup'',była to pierwsza książka tej autorki,wtedy Sophie wcale mnie nie zaskoczyła,ale ,,Jedna jedyna'' jest po prostu ........świetna!Może działań żadnego z bohaterów nie popieram,ale to tylko dlatego,że jest to młodzież taka stereotypowa z XXI wieku.Ewa i Luke zostali rozdzieleni,więc chłopak jak to chłopak ulega koledze,który zerwał z jego siostrą i zaczyna żyć tak jak wcześniej.Chodzi na imprezy i udaje ,że wszystko jest okay,ale pewnego dnia spotyka niezłą laskę i ,,jak to chłopak''zapomina o Ewie,o wielkiej miłości do niej i zaczyna z powodzeniem uwodzić dziewczynę.Kiedy Ewa ucieka z Hiszpanii i przyjeżdża do niego,ten nie mówi o jednorazowym wybryku.Chce uciec z dziewczyną,bo sam też ma dosyć żyć bez niej za to z matką i jej małym dzieckiem,przybranym swoim rodzeństwem. W końcu jednak Ewa dowiaduje się o zdradzie i nie chce już być z Lukiem.Ten jednak nie odpuszcza i kiedy pojawia się okazja próbuje ją przeprosić,Ewa spotyka dziewczynę ,z którą zdradził ją Luke i .....zobaczycie jak postąpi Ewa:-)

Bardzo mi się tak książka spodobała.Opowiada o prawdziwej miłości.
I nie zgadzam się z opinią inych , ponieważ dużo osób napisało że tak książa jest przeciętna i nudna, a nie jest. Przeczytałam troche książek o miłości i ta naprawde była ciekawa i wciągająca.

Bardzo mi się tak książka spodobała.Opowiada o prawdziwej miłości.

Sophie McKenzie Jedna jedyna Zobacz więcej