Uciekła mi przepióreczka

Okładka książki Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski Wydawnictwo: J. Mortkowicz utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
J. Mortkowicz
1946-01-01
1946-01-01
literatura polska dwudziestolecie międzywojenne

więcej Więcej

Młodopolski dramat, w którym główny bohater - Przęłecki poświęca swoje dobrą sławę w imię wyższych wartości, jakimi są odbudowanie starego zamku, który ma się stać centrum rozwoju nauki i oświaty oraz zniechęcenie do siebie zakochanej w nim mężatki.

• Dramat
  • XX wiek
  • 2018!
  • 2002
  • Klasyka literatury- dawno temu
  • FORMA: Utwory dramatyczne
  • Lista

Dodaj cytat z książki Uciekła mi przepióreczka