Babskie fanaberie... czyli w cholerę z tym wszystkim

Okładka książki Babskie fanaberie... czyli w cholerę z tym wszystkim
Ania Witowska Wydawnictwo: Radwan Seria: babskie fanaberie publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
babskie fanaberie
Radwan
2014-08-01
2014-05-21

więcej Więcej

Świetna, lekka i przyjemna książka, która pozwala spojrzeć na pewne, ważne w życiu sprawy inaczej

Książka nie powala.
Zawiera kilka mądrych rad zebranych w całość. I to jest jej mega pozytyw.
Składa się z 2 części. Pierwsza do przyjęcia i faktycznie warto rzucić okiem na to co autorka spisała. Jestem pewna, że jeszcze do tej części wrócę. Druga natomiast nie wiem o czym jest, nie wiem dla kogo i nie wiem po co, takie mądrostki, które kompletnie do mnie nie przemówiły....

Słaba. Więcej papieru niż treści a szkoda, bo wiele sobie po tej pozycji obiecywałam. Czuję się rozczarowana i cieszę, że nie zmarnowałam na nią pieniędzy.

Przeczytanie (przeczytanie, nie przekartowanie) tej książki zajęło mi jakieś 40 minut. Truizmy, być może niektórym potrzebne, mnie niekoniecznie.

Do tego typu poradników zawsze podchodzę z uprzedzeniem, sięgnęłam po nią w bibliotece, bo byłam w dobrym humorze i tytuł mnie dodatkowo rozbawił. Nie spodziewałam się niczego wielkiego, rewolucji po przeczytaniu. Lekka, niezbyt drażniąca, można przeczytać i dość szybko zapomnieć ;)

"Babskie fanaberie..." to książka, która ma zmusić kobiety do wzięcia spraw w swoje ręce. Mamy tu do czynienia z 47 tekstami, a każdy z nich ma zmienić nasze życie, uzmysłowić, czym jest szczęście i co robić, żeby poczuć w końcu wolność, radość i spełnienie.

Książka-poradnik z cyklu: powiem Ci, jakie Twoje życie może być piękne, ale nie dostaniesz gotowej instrukcji...

Książka na jeden wieczór.Każda z nas znajdzie tu coś o sobie.Polecam....

Cała PRAWDA o kobietach. Nic dodać, nic ująć...

powinna to byc obowiazkowa lektura kazdej kobiety. krotka I zyciowa czyta sie w godzine. dobrze jest wiedziec ze wszyscy mamy podobne problemy ;)

Zachęcona pozytywnymi opiniami sięgnęłam po książkę i niestety jestem trochę rozczarowana. Nie było w niej nic odkrywczego. No może poza "Magicznym
kontem", które dało do myślenia.

• 2014
  • 2013
  • Rozwój osobisty
  • 2016
  • Literatura polska

Ania Witowska Babskie fanaberie... czyli w cholerę z tym wszystkim Zobacz więcej
Anna Witowska Babskie fanaberie... czyli w cholerę z tym wszystkim Zobacz więcej