Magiczny Nowy Jork: Część 1

Okładka książki Magiczny Nowy Jork: Część 1 Diana Palmer
Okładka książki Magiczny Nowy Jork: Część 1
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
All That Glitters
HarperCollins Polska
2019-08-01
2019-08-01
Hanna Hessenmuler

Moje ponowne spotkanie z Dianą Palmer.

Bohaterką książki jest Ivory Keene, która skończyła szkołę projektowania w Houston i zamierza rozpocząć nowe życie z dala od swojej matki. Niestety praca marzeń, która była nagrodą w konkursie, nie układa się pomyślnie: Ivory pracuje przy dobieraniu dodatków, gdyż Panna Raines, nie ma zamiaru dać ambitniejszego zajęcia Ivory, pensję Ivory w dużej mierze przesyła matce, a projekty bohaterki są bardzo dobre, ale niestety Panna Raines, nie jest nimi zachwycona.

Przełom nadchodzi kiedy Kells, szef firmy, zdaje sobie sprawę, że Panna Raines, boi się konkurencji ze strony Ivory. Na przyjęciu, które organizuje, poznaje Ivory, która na tym przyjęciu ma kreację, którą sama uszyła. Kellsowi podobają się projekty Ivory i zleca jej zrobienie letniej kolekcji.

Pomiędzy bohaterami czuć chemię, ale oboje mają powody dla których nie chcą się angażować w związek - Ivory pragnie wolności, zdobycie sławy w świecie mody, a Curry nie ma głowy do związków, gdyż jego matka choruje na raka i musi postawić firmę na nogi...

To już druga książka Diany Palmer i powiem szczerze, że mi się podobało. To jest zupełnie inna historia niż w "Demonach przeszłości". Wątek miłosny jest dobrze przedstawiony. Pozostaje mi czytać dalej.

Moje ponowne spotkanie z Dianą Palmer.

• Harlequin

Dodaj cytat z książki Magiczny Nowy Jork: Część 1